NBCNews.com Kontakty cyfrowe

NBCNews.com Kontakty cyfrowe

22 maja, 2022 0 przez admin

Starszy wiceprezes, Global Digital News

Katarzyna Kim / Global.Head.News@nbcuni.com

Redaktor naczelny

Tom Namako / Tom.Namako@nbcuni.com

Asystent redaktora zarządzającego platformami i społecznościami

Matthew Grimson / Matthew.Grimson@nbcuni.com

Asystent redaktora zarządzającego wiadomościami

Tim Perone / Tim.Perone@nbcuni.com

Asystent redaktora zarządzającego dla przedsiębiorstw

Julie Shapiro / Julie.Shapiro@nbcuni.com

Kontakty telewizyjne:

NBC Nightly News z Lesterem Holtem: nightly@nbcuni.com

Poznaj prasę: contact.mtp@nbcuni.com

Dzisiaj: TodayStories@nbcuni.com

Dataline NBC: dateline.contactus@nbcuni.com

MSNBC : MSNBCTVinfo@nbcuni.com

Rachel Maddow Show : rachel@nbcuni.com

NBC News Media Relations: nbcnewsmediarelations@nbcuni.com

Redaktorzy cyfrowi:

Starszy redaktor techniczny , Jason Abbruzzese / Jason.Abbruzzese@nbcuni.com

Starszy redaktor, Projekty informacyjne , Anna Marka / Anna.Brand@nbcuni.com

Starszy redaktor wiadomości, Londyn, Brinley Bruton / Brinley.Bruton@nbcuni.com

Starszy redaktor ds. przedsiębiorstw , Susan Carroll / Susan.Carroll@nbcuni.com

Starszy redaktor danych , Nigel Chiwaya / Nigel.Chiwaya@nbcuni.com

Edytor kopii , Dipti Coorg / Dipti.Coorg@nbcuni.com

Redaktor wiadomości, Los Angeles, Amanda Covarrubias / Amanda.Covarrubias@nbcuni.com

Kierownik biura, Los Angeles , Richie Duchon / Richie.Duchon@nbcuni.com

Starszy redaktor, Najświeższe wiadomości, Pam Engel / Pamela.Engel@nbcuni.com

Dyrektor redakcji, NBCBLK, Michelle Garcia / Michelle.Garcia@nbcuni.com

Zastępca redaktora waszyngtońskiego, Ginger Gibson / ginger.gibson@nbcuni.com

Zastępca redaktora technicznego , Ben Goggin / Benjamin.Goggin@nbcuni.com

Redaktor ds. kultury i trendów , Saba Hamedy / saba.hamedy@nbcuni.com

Starszy dyrektor artystyczny , Kara Haupt / Kara.Haupt@nbcuni.com

Redaktor ds. Polityki , Keith Herbert / Keith.Herbert@nbcuni.com

Redaktor wiadomości weekendowych , Eric Hinton / eric.hinton@nbcuni.com

Redaktor kopii , Alex Johnson / Alex.Johnson@nbcuni.com

Starszy redaktor ds. polityki , Liz Johnstone / Elizabeth.Johnstone@nbcuni.com

Główny redaktor kopii , Ned Kilkelly / Ned.Kilkelly@nbcuni.com

Redaktor kopii , Alison Killian / Alison.Killian@nbcuni.com

Główny redaktor najświeższych wiadomości, Nights , Jamie Knodel / Jamie.Knodel@nbcuni.com

Redaktor ds. Polityki, Matthew Korade / Matthew Korade@nbcuni.com

Główny redaktor THINK , Hilary Krieger / think@nbcuni.com

Redaktor wiadomości z ostatniej chwili, Gavon Laessig / Gavon.Laessig@nbcuni.com

Redaktor naczelny NBC Latino , Sandra Lilley / Sandra.Lilley@nbcuni.com

Redaktor wiadomości biznesowych , Bryan Logan / Bryan.Logan@nbcuni.com

Edytor danych , Joe Murphy / Joe.Murphy@nbcuni.com

Dyrektor redakcji, NBC Asian America , Jessica Prois / Jessica.Prois@nbcuni.com

Zastępca redaktora politycznego, Alana Satlin / Alana.Satlin@nbcuni.com

Zastępca redaktora naczelnego , Jessica Simeone / Jessica.Simeone@nbcuni.com

Starszy redaktor waszyngtoński , Rebecca Sinderbrand / Rebecca.Sinderbrand@nbcuni.com

Dyrektor redakcji NBC OUT , Brooke Sopelsa / Brooke.Sopelsa@nbcuni.com

Dyrektor artystyczny Chelsea Stahl / Chelsea.Stahl@nbcuni.com

Redaktor najświeższych wiadomości , Rodney Thrash / Rodney.Thrash@nbcuni.com

Redaktor wiadomości dotyczących zdrowia , Dana Varinsky / Dana.Varinsky@nbcuni.com

Starszy Dyrektor Redakcyjny ds. Planowania i Dziennikarstwa Różnorodności , Joy Wang / Joy.Wang@nbcuni.com

Zastępca redaktora prasowego, Jaquetta White / Jaquetta.White@nbcuni.com

Redaktor ds. polityki weekendowej , Christina Zhao / Christina.Zhao@nbcuni.com

Redakcja MSNBC.com:

Redaktor naczelny , Meredith Bennett-Smith / Meredith.Bennett-Smith@nbcuni.com

Starszy redaktor opinii , Clarissa Pharr / clarissa.pharr@nbcuni.com